Aoxue Grubu

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Aoxue Group

Sertifika
iyi kalite Windows 10 Pro COA Çıkartması satış için
iyi kalite Windows 10 Pro COA Çıkartması satış için
Win10 pro ve win10 eve yeni bir bilgisayar satın aldı. Ürün kolay ve yüklemek için biraz hızlı oldu. O inşaat peki ile hakiki oem anahtar taşı

—— Franklin (ABD'den)

Yazılım öğelerinde çok profesyonel. Ürün tam olarak açıklandığı gibidir. sizinle uzun vadeli bir iş istiyorsanız.

—— Paras.Nera (İngiltere'den)

win10 ve Sunucu i kazanmak satıcının işleri mükemmel, iyi bir iletişim satın aldı ve nakliye hızlı, çok güzel satış, çok iyi bir servis oldu.

—— Luis (Fransa'dan)

Ben sohbet şimdi

Aoxue Group

1 2 3
Aoxue Group Aoxue Group Aoxue Group

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
Aracısı
İthalatçı
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Diğer
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Microsoft, MAC
No. Çalışanları : >100
Yıllık satış : 500-1000
Yıl kurulan : 2003
İhracat p.c : 90% - 100%
Aoxue Group Limited Microsoft Katma Değerli Bayi, Microsoft Devlet ve Eğitim Bayii, Microsoft Akademik Bayi ve Microsoft OEM Sistem Üreticisi'ne yetkilidir.


Son 15 yılda, Aoxue Group Limited , 12.000'den fazla müşterinin hızlı bir şekilde gelişmesine ve iş kapsamlarını etkili bir şekilde büyütmesine yardımcı olmaktadır. Güvenilir pencereler ve ofis ürünleri için anahtar tedarikçi olan Aoxue , şirketimizin değeri, müşterilerin en yüksek kalitedeki ürün talebini karşılamaktadır. düşük maliyetli satın alma ile. ayrıca pazar pazarlamasını gerçek anlamda güvenilir bir yolla lider yapmak ve çift iş kazanmak için de pazarlamaya yönelik çabalarımızla birlikte, denizaşırı ülkelerdeki müşteriler için farklı yazılım çözümleri ile karşılıklı güven tesisini kurduk. Win10 pro korean, win10 pro italyanca yeni sürüm 2017, ispanyolca win10 pro, fransızca pro win10 pro, fransız oem, vb gibi tüm ürünlerimiz ABD, İtalya, İspanya, Fransa, Kanada, İngiltere, sıcak satış, Almanca, İsviçre, Japonya, Filipinler, Endonezya, Kore, Malezya, Singapur vb. Geri bildirim satan 50'den fazla ülke bizi Microsoft Resources'ta daha hızlı ve daha iyi davranmamıza teşvik ediyor.


Kalite, fiyatlar, hizmetler ve bu alandaki iletişimi karşılaştırmanızı öneririz. Aoxue Group Limited'den alınan tüm ürünler% 100 memnuniyet garantimiz ile desteklenir. Aoxue Group Limited sonsuza dek sizin için “rekabet avantajını geliştirmek, en iyi performansı yaratmak” üzerine odaklanıyor.

İletişim bilgileri
Aoxue Group

İlgili kişi: Mr. Mo

Faks: 86--13168007006

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)